З карпатськими травами та зернами льону – кефіри зі смаками ТМ «Галичина»

12/12/2018

Кефір «Духмяні трави» з карпатськими травами, який заспокоює та дарує міцний сон, та кефір «Клітковина – зерна льону», який дарує красу – популярні новинки  молочної компанії «Галичина». Ці кефіри зі смаками улюблені в українців, адже їх швидко розбирають з полиць супермаркетів.

Найкорисніший кисломолочний продукт – Карпатський кефір отримав неповторний смак. «Кефір – улюблений напій міських мешканців, які дбають про правильне харчування, але не мають часу для довгих приготувань їжі. Саме тому компанія «Галичина» пропонує їм ідеальну вечерю – Карпатський кефір з додатками. Це швидко, корисно та смачно», – зазначає Оксана Андрушків, директор з маркетингу молочної компанії «Галичина».

Новинка компанії – кефір «Духмяні трави», з додаванням м’яти та меліси, допоможе заспокоїти збуджену нервову систему після напруженого робочого дня, подарує глибокий та здоровий сон.

Кефір «Клітковина – зерна льону» містить насіння льону, рослинну клітковину, гречані та вівсяні висівки. Склад цього продукту дарує відчуття ситості, сприяє роботі травної системи, прискорюючи обмін речовин.

Карпатський кефір, який є основою цих новинок, вирізняється насиченим ніжним молочним смаком. «Карпатський кефір виготовляється за авторською рецептурою, яка робить смак цього продукту неповторним. Карпатський кефір, як і інші кефіри, виготовляють за допомогою додавання кефірної закваски, але ми дотримуємося унікального технологічного процесу – вносимо закваску у чітко визначений момент, який звісно тримаємо у секреті», – розповідає Оксана Андрушків, директор з маркетингу молочної компанії «Галичина».

Кефірна закваска, яка міститься у ньому, покращує поживну цінність молока, змінює структуру білка, тому він легше перетравлюється організмом людини. Також у процесі приготування кефіру молоко збагачується цілим набором необхідних для травлення ферментів, а також вітамінами групи В.

Нагадаємо, молочна компанія «Галичина» цього року оновила дизайн та розширила лінійку смаків йогуртно-кефірної продукції. Зокрема у межах ребрендингу випустила новинки – Карпатський йогурт без цукру та Карпатський кефір, виготовлений за особливою технологією і рецептурою.