Молочна компанія «Галичина» випустила спеціальне молоко для барист

21/02/2020

Молочна компанія «Галичина» випустила новий продукт – «Barista Milk». Це ексклюзив спеціально для закладів HoReCa. Продукт ідеальний для приготування холодної та гарячої кави. А завдяки оптимальному вмісту білку якнайкраще підходить для митців лате-арту.

«Вже не перший рік ультрапастеризоване молоко від ТМ «Галичина» – улюблене молоко багатьох барист України. Адже вони знають, що з нього готується найсмачніша – густа та ароматна молочна пінка, яка додає ніжних та неповторних ноток кавовому напою. Тож ми вирішили працювати в цьому напрямку і створили ексклюзивний продукт для HoReCa», – розповіла Оксана Андрушків, директор з маркетингу молочної компанії «Галичина». –  Дизайн упаковки «Barista Milk» відрізняється від інших продуктів ТМ «Галичина» і привертає увагу усіх поціновувачів кави».

Для приготування ультрапастеризованого молока (довготривалого зберігання) відбирають молоко від фермерських господарств найвищої якості. Завдяки сучасній технології обробки у молоці зберігаються усі корисні мікроелементи та вітаміни.

«Barista Milk» забезпечує кремоподібну та гладеньку пінку, містить оптимальний вміст білку, має нейтральний аромат, який підкреслює смак кавового зерна, витримує високу температуру спінювання.