«Галичина» долучилася до ініціативи МОЗу «Підтримую лікарів»

25/04/2020

Молочна компанія «Галичина» долучилася до соціальної кампанії Міністерства охорони здоров’я з підтримки лікарів, які борються з поширенням епідемії COVID-19. Компанія допомагає українським лікарням та безкоштовно забезпечує їх молочною продукцією.

«Галичина» передає свою продукцію Олександрівській клінічній лікарні м. Києва, Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні, Радехівській центральній районній лікарні та Лопатинській районній лікарні, Львівській обласній лікарні позалегеневого туберкульозу, НДСЛ «Охматдит» та Одеській інфекційній лікарні. Також МК «Галичина» допомогла вірусологічній лабораторії Львівського обласного лабораторного центру МОЗ.

«Наша компанія працює в повному обсязі, з дотриманням усіх необхідних заходів безпеки та статусу соціально-відповідальної компанії. У першу чергу почали допомагати Львівській інфекційній клінічній лікарні. Адже знаємо, що у цьому закладі госпіталізовані хворі на коронавірус. Також підтримали ініціативу МОЗ і допомагаємо лікарям. Закликаємо інші компанії також долучатися, адже це насправді важливо та необхідно сьогодні, – розповів виконавчий директор МК «Галичина» Володимир Петрина. – Ми на постійній основі допомагаємо Радехівській центральній районній лікарні (прим. у Радехові розташоване виробництво компанії)».

У період всеукраїнського карантину молочна компанія «Галичина» вживає усіх заходів для забезпечення безперебійної роботи підприємства та зниження ризиків захворювання співробітників. Ситуація на підприємстві на посиленому контролі, виробництво повністю автоматизоване та комп’ютеризоване.

До роботи з молочною продукцією долучається мінімум співробітників через високий рівень автоматизації виробництва. Комп’ютеризовані системи сповіщення, а також регулярний аналіз дозволяють забезпечити найвищу якість молочної продукції.