«Бери силу Карпат» – новий слоган Карпатського йогурту компанії «Галичина»

21/10/2020

Торгова марка «Галичина» розпочала нову комунікаційну кампанію, мета якої показати природне походження та користь чистого Карпатського йогурту. У підтримку цього створили серію відеороликів зі слоганом «Бери силу Карпат». У роликах показана первозданність карпатської природи, яка є втіленням чистого вершкового смаку, натуральності (природна жирність) та корисності продукту (вміст білку). Це все атрибути свого українського йогурту – Карпатського.

Цього тижня на екранах українського телебачення вийшов другий відеоролик із серії «Бери силу Карпат», який розкриває природне походження та природну жирність Карпатського йогурту.

«Мешканці українських Карпат мають багаті довголітні кисломолочні традиції. І вони були враховані при створенні рецептури Карпатського йогурту. Саме тому наш Карпатський йогурт не схожий на жоден інший, ні на грецький, ні на турецький. Це наш національний продукт. Без цукру, без штучних ароматизаторів і барвників. Наші традиції у сучасному виконанні. Природний, чистий, натуральний, вершковий», – розповіла директор з маркетингу молочної компанії «Галичина» Оксана Андрушків.

За словами Оксани Андрушків, слоган «Бери силу Карпат» нагадує, як про емоційні, так і про раціональні переваги продукту: «Карпати – це місце сили. Про це знають усі. Туди їдуть відновлюватись, надихатися та наповнюватися з усіх регіонів нашої країни. Сировина, з якої ми виготовляємо йогурт, надходить з карпатського регіону, рецептура також родом із того краю. Тому ті, хто не можуть наповнитися Карпатами, фізично відвідавши їх, зможуть це зробити, споживаючи наш йогурт».

Над відеороликами працювали:   CREATIVE: Group Head — Анна Розіна, copywriter — Віктор Тимошенко, Art director — Анна Кравченко. PRODUCTION: GVARDIYA PRODUCTION HOUSE.

Нагадаємо, у першому відеоролику із цієї серії розкрили перевагу природного вмісту білку у Карпатському йогурті.

Довідка: Молочна компанія «Галичина» — одне з найбільших молочних підприємств в Україні, розташоване на Львівщині. Компанія заснована у 1998 році. На сьогодні є одним з лідерів із виробництва кисломолочної продукції та одним із найбільших виробників йогуртів в Україні. Продукцію компанії «Галичина» можна придбати у всіх регіонах України. 98% сировини підприємство отримує з фермерських господарств, що забезпечує високий вміст білка, якісні показники молока та виготовленої продукції.  40% молока є із Карпатського краю, а саме з Івано-Франківської та Львівської областей. Решта — з Волинської, Тернопільської, Черкаської, Хмельницької, Вінницької областей. Завод молочної компанії «Галичина» оснащений сучасним європейським обладнанням: Tetra Pak (Швеція), ALFA LAVAL (Швеція), GЕА (Німеччина), Оbrам (Польща), ТEWES-BIS (Польща), ТEWES-KLIMA (Польща).