Йогурт МК «Галичина» отримав нагороду «Вибір року»

Вибір року

25/12/2020

Молочна компанія «Галичина» отримала нагороду у номінації «Йогурт року» у щорічному міжнародному фестивалі-конкурсі «Вибір року». Це всеукраїнський щорічний проєкт, що визначає найбільш якісні та відомі товари й послуги у різних товарних категоріях на українському ринку.

Згідно з дослідженнями організаторів конкурсу, 24% українців орієнтуються на відзнаку «Вибір року» при покупці, а 33% звертають на неї увагу.

«Отримати статус №1 – велика відповідальність та ознака довіри наших споживачів. Пишаємось тим, що виробляємо справжній національний продукт, який став фаворитом серед смакових уподобань українців. Рецептура йогуртів «Галичина» – проста й унікальна водночас, адже це натуральний, чистий продукт. Над нею працювали наші технологи та експерти, які врахували як багатолітні кисломолочні традиції карпатського регіону, так і сучасні тенденції. Готові й надалі дивувати українців цікавими смаковими рішеннями», – розповіла директор з маркетингу молочної компанії «Галичина» Оксана Андрушків.

Зазначимо, що маркетингове дослідження споживчих уподобань організатори конкурсу проводять у партнерстві з компанією Ipsos Ukraine. Фаворити обираються згідно з відповідями споживачів та голосування експертного журі. Методику визначення товарів та послуг №1 розробила компанія Fеstivals International (США), яка дає комплексну оцінку позиції товару, послуги та компанії-виробника на ринку.