Підвищення енергоефективності виробництва на 40%: «Галичина» презентувала кейс на екологічному саміті «ECОtransformation-2021»

01/06/2021

26 травня 2021 року МК «Галичина» взяла участь в  онлайн-саміті «ЕКОтрансформація» від компанії Ecobusiness Group та представила свій кейс з підвищення енергоефективності на виробництві на 40%.

 

Подія відбулася вже вчетверте та має на меті сприяти і підтримувати бізнес структури на їхньому шляху до екологічного та відповідального виробництва.

 

Головний енергетик компанії «Галичини» Юрій Бондар представив проєкт «Утеплення трубопроводів та засувок”, що відбувся  у співпраці з компанією Deutsche Gesellschaftfür Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH) в рамках проєкту «Консультування підприємств щодо енергоефективності».

 

«З моменту заснування наша компанія постійно оновлює обладнання та  шукає можливості підвищення рівня енергоефективності свого виробництва. Тому у 2019 році  ми провели аудит з енергоефективності та виявили, що нам потрібно утеплити паропровідні труби», – розповів Юрій Бондар.

 

Такий крок допомагає економити 431,1 МВт енергії в годину та покращує енергоефективність виробництва  на 40,7%.

 

Понад 60 українських та міжнародних компаній презентували свої екологічно орієнтовані проєкти на брифінгу.