«Галичина» випустила новий ролик про безлактозну продукцію

01/06/2021

З 2020 року МК «Галичина» запустила лінійку безлактозної продукції: пастеризоване молоко, густий та питний карпатські йогурти без цукру. Віднедавна асортимент продукції доповнився йогуртами з фруктовими наповнювачами та кисломолочним сиром.

Хоч такі продукти все частіше доповнюють раціон українців, для багатьох споживачів факт того, як молочні продукти стають безлактозними досі залишається таємницею.  Компанія вирішила  розкрити секрет такого виду продукції та випустила ролик «Безлактозна магія» про невід’ємний елемент безлактозної продукції – лактазу.

Над роликом працювала креативна агенція Agency Big Bangers.

Творці відео поставили перед собою завдання – показати «карпатськість» безлактозної лінійки «Галичина», а також пояснити як саме продукція стає безлактозною.

Довідка: Склад безлактозної молочної продукції має лише одну відмінність від звичайної – до нього додається фермент лактаза. За допомогою цього компоненту люди з лактозною непереносимістю можуть смакувати молочними продуктами і не відчувати жодного дискомфорту. Зважаючи на те, що непереносимість лактози — це відсутність або нестача лактази, цей фермент просто додають до продукції. Тож у цьому продукті вже розщеплений молочний цукор./p>

Вміст лактози після цього методу у продуктах ТМ «Галичина» не більше 0,01%.