Карпатська фішка: лінійка йогуртів з особливими смаками

01/07/2021

Молочна компанія «Галичина» випустила оновлену лінійку йогуртів з інгредієнтами, що притаманні для Карпатського регіону. Лінійка «Карпатська фішка» включає йогурти зі смаками: «малиннич (малина)-гранат» (малина), «афини (чорниця)-чорна смородина» (чорниця), «вишня-ґоґодзи (брусниця)»  

«Компанія «Галичина» постійно експериментує із новими смаками продуктів. Цього разу, ми хотіли додати до карпатського йогурту справжню «Карпатську фішку» – інгредієнти, які відомі лише у цьому регіоні.   Кожна назва – «малиннич», «афини», «ґоґодзи» має своє походження та особливу атмосферну  історію, – розповідає Оксана Андрушків, директорка з маркетингу компанії «Галичина». Ідея лінійки полягає у тому, щоб створити неповторні смаки для споживачів та дати змогу посмакувати улюбленим йогуртом так, як це звикли робити в Карпатах. Це особливий регіон, де навіть звичні ягоди називають по-особливому. Справжня «Карпатська фішка» наповнена силою та енергетикою гір».

Дизайн паковань оновленої лінійки розробила українська брендингова агенція Dozen.

«У розробці дизайну «Карпатської фішки» була нетривіальна задача: ми хотіли одночасно зберегти візуальну айдентику бренду «Галичина» та створити унікальну візуальну мову, щоб виділити лінійку. Базувались на таких цінностях, як натуральність та чистота, які близькі до продукції компанії. Ми звернулися до стилю ботанічної ілюстрації – така гіперреалістичність карпатських ягід якнайкраще підкреслює особливі смаки оновленої лінійки», – зазначила артдиректорка Dozen Олена Гаврилюк

Окрім питних, компанія планує розробити лінійку густих йогуртів «Карпатська фішка». 

Довідка: Молочна компанія «Галичина» — одне з найбільших молочних підприємств в Україні, розташоване на Львівщині. Компанія заснована у 1998 році. На сьогодні є одним з лідерів із виробництва кисломолочної продукції та одним із найбільших виробників йогуртів в Україні. Продукцію компанії «Галичина» можна придбати у всіх регіонах України. 87% сировини підприємство отримує з фермерських господарств, що забезпечує високий вміст білка, якісні показники молока та виготовленої продукції. 40% молока є із Карпатського краю, а саме з Івано-Франківської та Львівської областей. Решта — з Волинської, Тернопільської, Черкаської, Хмельницької, Вінницької областей. Завод молочної компанії «Галичина» оснащений сучасним європейським обладнанням: Tetra Pak (Швеція), ALFA LAVAL (Швеція), GЕА (Німеччина), Оbrам (Польща), ТEWES-BIS (Польща), ТEWES-KLIMA (Польща).