МК «Галичина» розвінчує міфи про молочну продукцію

11/08/2021

Український виробник молочної та кисломолочної продукції  «Галичина» запустив новий відеопроект – серію експлейнерів про найбільш поширені питання та міфи про продукцію. 

 У першому відеоексплейнері компанія показала, як правильно читати етикетки та зважувати молочну продукцію. 

«Зважування молока та йогуртів є чи не найпоширенішим питанням серед споживачів. Тому ми вирішили розпочати саме з цієї теми та пояснити, чому, до прикладу, результат зважування продукту в тарі та склянці – різний», – зазначає директорка з маркетингу молочної компанії «Галичина» Оксана Андрушків.

 У наступних роликах компанія планує розвінчувати поширені міфи про перевірку молочних продуктів у домашніх умовах.

 «Знаємо, що наші споживачі мають розвинене критичне мислення та ставлять під сумнів припущення й усталені звички. Наш відеопроект має освітню функцію, адже візуалізує та пояснює особливості виробництва та зберігання молочних продуктів. Формат анімованих експлейнерів допомагає простою та доступною мовою, роз’яснити складні процеси на виробництві так, аби це зрозуміла як доросла людина, так і дитина», – розповіла Оксана Андрушків.   

 

У наступних роликах компанія планує розповісти про зберігання молочних продуктів, відмінність у скисанні домашнього та пастеризованого молока та інше. 

Довідка: Молочна компанія «Галичина» — одне з найбільших молочних підприємств в Україні, розташоване на Львівщині. Компанія заснована у 1998 році. На сьогодні є одним з лідерів із виробництва кисломолочної продукції та одним із найбільших виробників йогуртів в Україні. Продукцію компанії «Галичина» можна придбати у всіх регіонах України. 98% сировини підприємство отримує з фермерських господарств, що забезпечує високий вміст білка, якісні показники молока та виготовленої продукції.  40% молока є із Карпатського краю, а саме з Івано-Франківської та Львівської областей. Решта — з Волинської, Тернопільської, Черкаської, Хмельницької, Вінницької областей. Завод молочної компанії «Галичина» оснащений сучасним європейським обладнанням: Tetra Pak (Швеція), ALFA LAVAL (Швеція), GЕА (Німеччина), Оbrам (Польща), ТEWES-BIS (Польща), ТEWES-KLIMA (Польща).