Про компанію

наша філософія

Галичина вражає барвистими схилами Карпат. Саме там, в Карпатах, живе чиста краса. У запаморочливих краєвидах, стрімких річках, могутніх столітніх деревах. У горах не думаєш про буденність, проблеми, квапливість. Там стаєш безтурботним, спокійним і вільним. Карпати надихають та наповнюють тебе силою, спонукають до змін та розвитку. Адже світ крокує щомиті. І ми з ним разом.

Ми цінуємо та бережемо чистоту, що дарує Карпатська природа. І це незмінно. Спробуй і відчуй, як кожен ковток оновленої молочної продукції «Галичина» наповнює тебе здоров’ям, що дарує чисте молоко, та спокоєм, який мешкає в горах. Присвяти цю мить собі. Відчуй її. Глибоко і неквапливо. Так, ніби ти в Карпатах.

Виробництво

виробничi потужностi

Виробничі потужності ТМ «Галичина» розташовані на Західній Україні: у містечку Радехів Львівської області.

Завод був побудований ще в 1955 році, коли Україна була частиною Радянського Союзу. Тоді це було державне підприємство “Радехівський маслозавод” із спеціалізацією – виробництво масла та згущеного молока. Після розпаду Радянського Союзу підприємство, як і інші підприємства по всій країні, почало простоювати без урядових грантів та підтримки. Проте підприємству, на відміну від багатьох інших українських підприємств, пощастило і у 1998 році “Галичина” відновила виробництво.

Спочатку завод виробляв масло та згущене молоко, як це було раніше, потім його поступово модернізували; почалося виробництво сметани та молока. Після 2000 року запуск виробництва кефіру та йогурту відкрив нову сторінку в історії компанії та заводу. “Галичина” зростала, а продукція ставала дедалі актуальнішою.

Зараз виробництво працює на сучасному європейському обладнанні:

 • Tetra Pak

  Швеція

 • ALFA LAVAL

  Швеція

 • GЕА

  Німеччина

 • Оbrам

  Польща

 • ТEWES-BIS

  Польща

 • ТEWES-KLIMA

  Польща

98% сировини МК «Галичина» отримує з фермерських господарств, що забезпечує високий вміст білка та якісні показники молока у виготовлені продукції.

Якість продукції підтверджена міжнародним сертифікатом відповідності FSSC 22000, що відповідає найвищим вимогам до якості продуктів харчування.

У 2018 році у компанії відбувся ребрединг. ТМ «Галичина» змінила дизайн і випустила нові, унікальні для України продукти за авторським рецептом – Карпатський йогурт та Карпатський кефір. Запуск лінійки Карпатських кисломолочних продуктів став результатом тривалих досліджень потреб та вподобань споживачів, вивчення новітніх світових трендів та традицій молочного виробництва Галичини.

При цьому традиції Галицького молочного виробництва залишаються незмінними, а ТМ «Галичина» є відомим українським йогуртно-кефірним брендом.

Екологічна політика

Екологічна політика – пріоритетний напрямок роботи компанії «Галичина». Ми розуміємо масштаби проблеми галузі, тому підтримуємо екологічні ініціативи громадських організацій та активістів, маркуємо своє упакування, закликаємо сортувати сміття та здавати пластик на переробку.

Компанія шукає екологічні альтернативи, які б змогли зберігати властивості молочних продуктів і водночас берегли довкілля. Ми відкриті до пропозицій та порад у сфері екологічного упакування.

детальніше

Новини

свіжа інформація

Будьте в курсі всіх найцікавіших новин компанії, зокрема актуальних новинок, акцій, заходів тощо.

всі новини
 • 06/12/2018

  Гарбуз, вишня, гранола: новинки густих йогуртів

  Молочна компанія «Галичина» випустила нові густі йогурти зі смаками. Густий Карпатський йогурт стане ще кориснішим та ситнішим якщо його доповнити родзинками, насінням гарбуза, злаками, вишнями…

 • 12/12/2018

  Молоко української компанії виступило майданчиком ініціативи «Говори проти насильства»

  Молочна компанія «Галичина» приєдналася до соціальної кампанії дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) «Говори проти насильства».

 • 12/12/2018

  З карпатськими травами та зернами льону – кефіри зі смаками ТМ «Галичина»

  Кефір «Духмяні трави» з карпатськими травами, який заспокоює та дарує міцний сон, та кефір «Клітковина – зерна льону», який дарує красу – популярні новинки  молочної компанії «Галичина».

 • 18/01/2019

  Зимовий рекламний ролик ТМ «Галичина»: електронна музика, етномотиви та чиста краса

  Молочна компанія «Галичина» випустила зимовий рекламний ролик про Карпатський йогурт. «Свіжий, ніжний, з гір засніжених», «Йогурт Карпатський – чистомолочний», «Галичина» – чисте повітря – чиста краса» – акценти відеоролика.

 • 24/07/2019

  Правила зберігання молочної продукції влітку