Екологічна політика

Екологічна політика – пріоритетний напрямок роботи компанії «Галичина». Ми розуміємо масштаби проблеми галузі, тому підтримуємо екологічні ініціативи громадських організацій та активістів, маркуємо своє упакування, закликаємо сортувати сміття та здавати пластик на переробку.

Компанія шукає екологічні альтернативи, які б змогли зберігати властивості молочних продуктів і водночас берегли довкілля. Ми відкриті до пропозицій та порад у сфері екологічного упакування.

Підтримка екологічних ініціатив

Компанія «Галичина» стала партнером Circular Economy Hackathon, який відбувався цього року в Києві. На хакатоні компанія відзначила команду, яка запропонувала кращу ідею на тему «Рішення та матеріали, що замінять пластик». Нею стала команда проекту Foodbiopack.

Foodbiopack – це інноваційна концепція матеріалів, які підлягають біорозкладанню та екологічно чисті. Вони складаються з натуральних і доступних харчових інгредієнтів, упаковка після використання може комплексно перероблятися для отримання вихідної сировини й використання її в замкнутому циклі виробництва.

Роздільний збір та переробка вторинної сировини

  • поліетилентерефталат (PET). ПЕТ піддається переробці та повторному використанню. Знак переробки матеріалу – 1, про це вказано на упаковці.
  • поліпропілен (PP) також піддається переробці та повторному використанню. Знак переробки матеріалу – 5.

Компанія закликає сортувати сміття та здавати пластик на переробку.

На інтерактивній мапі Мінекології – https://ecomapa.gov.ua/?layer=punkti, обравши свій регіон та вид вторсировини «пластикові пляшки», ви можете побачити, де у вашому місті приймають пластик на переробку.

Після використання рекомендуємо пляшку сполоснути та просушити. Стисніть пляшку, щоб зменшити в об’ємі, та закрутіть корком. Збирайте використані пластикові пляшки вдома в окремий ящик, викидайте у баки, призначені для збору пластикових матеріалів.

Дякуємо, що дбаєте про довкілля!